Залиште заявку і отримаєте прайс прямо зараз

Відповідальні власники господарств, в яких розводять тварин і птицю, приділяють особливу увагу підвищенню ефективності сільськогосподарського виробництва.

Повнораціонні комбікорми - це один з доступних способів збільшити продуктивність господарства за рахунок поліпшення якості годування тварин.

Вони забезпечують повноцінне годування і стимулюють життєво-важливі функції тварин і птахів, тому такі види кормів використовують для відгодівлі будь-яких сільськогосподарських тварин. Раціони створюються під кожну вікову і господарську групу,  враховуючи особливості худоби,  її потреби та вік.

Вигідно і безпечно Комбікорм купувати краще у надійних підприємств, що приділяють увагу якості сировини, ефективності кожного рецепта, призначеного для згодовування тваринам і птиці як основний або додатковий раціон.

Асортимент комбікормів:

• Корми для домашньої птиці - це поживні комплекси для бройлерів і курей несучок, молодняка, качок і гусей, індиків та перепелів. Рецепти складені з урахуванням потреб кожного виду птахів - це відмінні злакові основи з натуральними добавками і вітамінами, застосовуючи які, можна поліпшити здатність нести яйця у несучок або виростити сильну і м'ясисту птицю на продаж.

• Також можна купити комбікорм для свиней: високоякісні інгредієнти яких дозволяють швидко і продуктивно вирощувати здорових тварин, які дають смачні м'ясо і сало.

• Корми для телят - недорогі і якісні раціони, які зміцнюють молодих тварин і забезпечують їм повноцінний розвиток, швидке зростання, набір ваги.

• Кілька різновидів раціонів для кроликів з трав'яний борошном і без неї - це можливість виростити м'ясні породи кролів з мінімальними затратами.

• Є спеціальні види корму для риб, яких розводять в промислових умовах в водоймах господарств.

• В основі комбікормів - кращі види зернових, добірні пшениця, ячмінь, просо, олійні та бобові культури, очищені зерна кукурудзи. Також до складу комбікорму входять натуральні інгредієнти і рослинні складові, м’ясо-кісткове і рибне борошно, а також вітаміни, білки, мінерали і мікроелементи в чітко вивірений кількості і кращих поєднаннях.

Закупівля комбікорму в Україні

Завод комбікормів «Крамар» - успішна в своїй сфері компанія, яка багато років виробляє і реалізує високоякісні комбікорми та БМВД для домашньої птиці і худоби на зручних для покупця умовах. Підприємство зарекомендувало себе як вигідний діловий партнер, який підтримує ціни на стабільному рівні.

Наші фахівці створюють велику кількість раціонів, додаткових кормів, білково-вітамінно-мінеральних добавок  виключно за ДСТУ і ТУ для усіх видів сільськогосподарських тварин і птиці. Наші комбікорми - це збалансовані і поживні суміші для курей і перепілок, індиків, свиней і телят, качок і гусей, тому закуповувати комбікорм «Крамар» краще саме у нас.

У складі наших комбікормів тільки  добірна натуральна сировина. До кожного виду раціону ми підходимо максимально відповідально. Усі рецепти комбікормів ідеальні за кількістю і якістю інгредієнтів, оскільки ми проводимо лабораторні дослідження усієї вхідної сировини та найточніший розрахунок кожного компонента.  Комбікорми виробляються відповідно до встановлених стандартів. Всі етапи роботи підприємства чітко контролюються - наші співробітники звіряють відповідність корму по нормам ДСТУ і ТУ. Для цього у  компанії є найкраще обладнання і атестовані лабораторії.

Комбікорм «Крамар», ціна якого цілком доступна, гарантує високопродуктивне годування худоби і птиці, хорошу прибавку у вазі і стимуляцію несучості.

Також ми виготовляємо комбікорм за необхідними клієнту показниками, можемо створити індивідуальну кормову програму для кожного виду худоби. Переваги співпраці з нами - зручні умови замовлення, лояльність до постійних покупців, демократична ціна, комбікорм оптом і найоптимальніший вибір пропозицій для годівлі тварин і птиці від перевіреного вітчизняного виробника.

Професіоналізм

Партнерство

Успіх

КрамарАгро
Протягом 4-7 чер
Крамар
                                          Шановні Друзі, Колеги, Партнери та Споживачі!
Мясные породы свиней
У свинарстві існує безліч напрямків. Одне з найважливіших завдань для свинаря - визначення мети розведення і підбір найбільш продуктивної для цього породи свиней.